Ознака: сопственик на хотел

Македонија

Сопственик на хотел го демолирал покривот на ГТЦ. Не му дале тераса!

Мажот кој синоќа го демолираше зелениот покрив на Градскиот трговски центар е газда на хотел во истиот кој бил револтиран зошто не му дале тераса, јавува Сакамдакажам.мк. – Сопственик на […]