Ознака: Сораја Вукелиќ

Сцена

Се наведна и покажа БУКВАЛНО СЕ: Сораја го прошета кучето по снег гаќички!

Српската старлета своите фанови на социјалните мрежи   редовно ги „чести“ со  провокативни фотографии. Судејќи  според фотографиите  Сораја баш и не се покрива кога е надвор. На српската стрлета очигледно не ѝ […]