Ознака: сораја вучелиќ

Сцена

Сораја со клешти го пресече прстенот добиен од нејзиниот оженет свршеник- од вредноста на овој дијамант ќе ве заболе глава

Српската старлета Сораја Вучелиќ се до вчера наводно била во врска со богат Русин, а вчера со нејзините следбеници покажа како ја раскинала свршувачката. Старлетата долго криеше дека е свршена, […]

Сцена

Сораја му кажа ДА на богатиот Русин: Ја запросил со прстен вреден 150.000 евра

Српските медиуми објавуваат дека познатата старлета Сораја Вучелиќ, добила понуда за брак и дека ќе се омажи за богат Русин по име Владимир. Како што пренесува „Информер“, станува збор за […]

Сцена

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Еве како изгледа Сораја по намалувањето на градите и усните!

Српската старлета Сораја неколку дена по операцијата покажа како изгледа по смалување на градите кое со денови го најавуваше.Сепак, кога ќе се споредат фотографиите пред и после, многу е мала […]