Ознака: сосед

Вести

Убиство во Велес: Маж ја убил сосетката, синот и снаата тешко повредени

Сосед на сега починатата денес околу пладне најпрвин вербално со закани ја нападнал неа и нејзините син и снаа. Откако осомничениот тргнал кон нив со себе носејќи земјоделска алатка и […]

Љубов и секс

Девојка си ја отвори душата: „Слушнав дека соседот има голем „алат“, морав да проверам…

Ви ја пренесуваме искрената приказна на извесна Ана и искуството кое гоп доживеала со својот прв  сосед„Еднаш се мажев, еднаш се разведов, од мене доста. Сопругот ми беше ѓубре, а […]

Живот

Ја реновира куќата потполно гол и ги излудува соседите!

Столарот Роб Џенер  ги излудува своите соседи во  мирно  предградие на Кент. Толку  што полицијата по втор  пат  го уапсила откако  огорчените и  вознемирени  соседи  го пријавиле дека ја реновира […]

Балкан

Ужасна сцена: Го затекнала соседот пред својата ќерка со СПУШТЕНИ ПАНТАЛОНИ!

Полицијта го уапсила мажот порди сомнеж дека се обидел да изврши силување над 4- годишно девојче.Пријавено  е дека мајка во својот дом затекнала маж со своето дете на кого панталоните […]