Ознака: состаноци

Љубов и секс

Како изгледаат врските и љубовните состаноци ширум светот?

„Врските во Кина се многу стресни за жените“, вели Хајди. Но, зошто е тоа така? Погледнете го ова одлично видео и слушнете како неколку луѓе објаснуваат за правилата за состанување […]

Живот

Патува по светот и оди на луксузни забави БЕЗ ДА ПОТРОШИ пари: Еве на кој начин ѝ успева тоа!

Натали Вуд од Кентербери (Англија) ги посетила сите континенти и престојувала во луксузни хотели, а за тоа не издвоила ниту една фунта.Сигурно се прашувате како успеала во тоа? Таа едноставно […]