Ознака: софија вергара

Сцена

Овој план на исхрана е одговорен за совршената линија на Софија Вергара!

Актерката со години строго ги следи овие 2 правила Таа има 48 години, а на нејзиниот изглед и завидуваат двојно помлади девојки. Со децении важи за најзгодната жена на Светот, […]

Магазин

Софија Вергара ги покажа мајката и сестрата- не се знае која од која е поубава

Позната како една од најубавите жени во светот, Софија Вергара на фотографии на Инстаграм ги покажа мајката и сестрата. Да не може човек да се одлучи која е поубава.

Сцена

Софија Вергара – кралица на искинатата облека

Ако некој во Холивуд сака да носи искинати фармерки,тогаш тоа дефинитивно е актерката Софија Вергара. Убавата Латинка не се откажува од овој модел на фармерки, а со последната модна комбинација […]

Сцена

Фан сакаше да ја навреди, но Софија Вергара му возврати директно и во дамски стил

Софија Вергара изгледа фантастично за нејзината возраст и постојано привлекува комплименти за одржаниот изглед и витката фигура, но таа не е имуна на негативни коментари. 46-годишната актерка доби коментар дека […]

Сцена

Софија Вергара со чипкаст фустан. Никој не го трга погледот од неа

На премиерата на филмот „The Emoji Movie“ во Њујорк најголемото внимание го предизвика ултра згодната актерка Софија Вергара.Таа во филмот го позајмува гласот на фламенко танчарка, па на црвениот ќилим […]