Ознака: софија вергара

Сцена

Фото – Која е поубава: Сораја или Софија?

Вчера попладнето, на единствениот фејсбук профил на сексипилната Сораја Вучелиќ се појави следната фотографија. Станува збор за паралела меѓу убавиот фото модел Сораја и прекрасната холивудска актерка Софија Вергара.   […]