Ознака: Софија Милошевиќ

Сцена

Манекенката го искористи скандалот со Карлеуша: Атрактивната Софија ќе оди во Кина и ќе му биде рамо за плачење на Душко

Манекенката позната по последната врска со српскиот репрезентативец Адем Љаиќ, Софија Милошевиќ, која според пишувањата на медиумите, му била љубовница на Душко Тошиќ, наводно решила да ја искористи порно аферата […]

Сцена

Кога ќе ја видите „ќе паднете од стол“! Поранешниот дечко на Анастасија се „мува“ со оваа убавица!

Костадин Терзиќ, пред два месеци раскина со Анастасија Ражнатовиќ, а веќе успеа да ѝ најде замена.Софија Милошевиќ, една од најзгодните и најбарани манекенки во Србија, успеала да го освои срцето […]

Сцена

ФОТО: Таа е една од најпосакуваните девојки на Балканот: Нема да верувате како изгледала пред пластичните операции!

Дали е реална толкава промена?Софија Милошевиќ е една од најпознатите Србинки. Се прослави со врските со познати мажи, меѓу кои и Виктор Троицки, Адем Љајиќ…Софија е инаку манекенка, а до […]