Ознака: софија рајовиќ

Сцена

Вељко љуби позната водителка: Ја заведе 9 години постарата Софија!

Папараците во еден ноќен клуб го фотографирале Вељко Ражнатовиќ (20), во друштво на позната водителка.Иако прво делувале дека само се дружат, подоцна изгледало дека помеѓу него и Софија Рајовиќ (29) […]