Ознака: Софија Теодор

Вести

Скандалозно: СДСМ ме плаќаше да правам емисии за оцрнување на власта на ВМРО-ДПМНЕ

Контроверзната режисерка Софија Теодор преку пост на својот ФБ профил излезе со скандалозно признание дека раководството на СДСМ ја плаќало да прави емисии за оцрнување на власта на ВМРО-ДПМНЕ.-Ве чекам […]