Ознака: Софија Kуновска

Вести

Куновска, Сугарески и Николов елиминирани: Последниот збор го имала Шекеринска

Kога се носеле одлуките за тоа кој на кое место ќе биде позициониран на кандидатските листи, последниот збор го имала потпретседателката на Социјалдемократскиот сојуз, Радмила Шекеринска. Kако што дознава „Дневник“ […]