Ознака: социјален случај

Сцена

Момчето кое ПЛАЧЕШЕ во Ѕвездите на Гранд си ја отвори душата: Социјален случај сум, живеев во куќа без струја, а девојките ме одбиваа бидејќи…

Алмир се огласи на Фејсбук и ја објави својата тажна животна приказна.Алмир Зукиќ е момче од Тузла кој оваа сабота се претстави во Ѕвездите на Гранд, а најверојатно на сите […]

Сцена

Некогаш најпопуларната ѕвезда на Гранд денес живее како социјален случај!

Учесникот во првата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, Дарко Филиповиќ ја шокираше јавноста кога пред камерите изјавил дека се води како социјален случај. Филиповиќ заедно со колешката Зорица Марковиќ бил […]