Ознака: Соња Вуксановиќ

Сцена

Пејачот што не ја забележувал Јелена Карлеуша, а таа била заљубена во него

Популарната пејачка Јелена Карлеуша пред многу години била вљубена во пејачот Жељко Шашиќ. Но, тој воопшто не ја забележувал. Знам дека ѝ се допаѓав, таа доаѓаше често на моите настапи. […]

Сцена

Карлеуша доби опасен подарок од сопругата на Аца Лукас

Сопругата на Аца Лукас на оригинален начин ја покажа својата поддршка за Јелена Карлеуша, во моментите кога пејачката се соочува со секс-скандалот и најавената тужба на Огњен Врањеш. Од Соња […]

Сцена

Поранешната сопруга на Аца Лукас во најсексапилно издание досега

Се уште законската сопруга на Аца Лукас Соња Вуксановиќ повторно е во центарот на вниманието откако српските медиуми ја уловија на еден ноќен настап на Сека Алексиќ во досега невидено […]

Сцена

Еве што мисли поранешната сопруга на Аца Лукас за неговите нови девојки

Соња Вуксановиќ не се огласуваше во медиумите откако поднесе документи за развод, но сега реши да проговори.Откако после неа на медиумите пејачот ги претстави Бранислава Пашајлија, а неодамна и  Божана […]

Сцена

Соња објави колку е среќна, а Аца Лукас одговори!

Иако не се во добри односи после сите скандали кои ги пратеа изминативе месеци, поранешните сопружници Соња Вуксанови и Аца Лукас продолжуваат меѓусебно да се прозиваат и тоа јавно.Соња на […]

Сцена

Дојдено му е преку глава: Аца Лукас откри како ќе ја казни Соња

Медиумската фама околу кавгата меѓу Аца Лукас и неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ не се смирува веќе неколку дена, сѐ започнало откако таа го пријавила во полиција дека ја нападнал […]