Ознака: Соња Тарчуловска

Сцена

Соња Трчуловска објави емотивна порака на социјалните мрежи

Соња Тарчуловска деновиве во друштво на семејството го прослави 39. роденден, а по тој повод напиша трогателна порака на Фејсбук со која ги разнежни срцата на фановите. Соња Тарчуловска деновиве во […]

Сцена

Соња Тарчуловска блесна на свадба

Јохан Тарчуловски заедно со неговата сопруга Соња блеснаа на свадбена веселба на која со сигурност ги собрале сите погледи.Соња ги воодушеви сите со својата убавина, а заедничката фотографија од веселбата […]