Ознака: со Боки 13

Македонија

Премиерот Заев најостро, категорично и одговорно отфрла било каква поврзаност, соработка или комуникација со осомничениот Бојан Јовановски

Како реакција на третата објавена снимка за случајот “Рекет“ од италијанскиот весник “Ла Верита“, каде Боки13 јасно му кажува на Камчев со кого ќе се сретне, премиерот Зоран Заев на Фејсбук […]