Ознака: со мобилен во рака

Црна хроника

Девојка со мобилен во рака почина во када од струен удар

Русинката Анастасија (20) била пронајдена мртва откако настрадала од струен удар предизвикан од мобилниот полнач, пишува „Сан“. Несреќната девојка ја пронашла нејзината мајка кога се вратила дома од работа, а […]