Ознака: со молчење

Македонија

Зоран Милевски -Кичеец се бранел со молчење

Зоран Милевски -Кичеец, еден од осомничените во истрагата за “Рекет“, се бранел со молчење, кога требало пред обвинителката Вилма Русковска да даде исказ, дознава “Фокус“. Кичеец кој остана во Обвинителството […]