Ознака: со носилки

Македонија

Боки 13 со носилки изнесен од Обвинителството

Бојан Јовановски попладнево со носилки е изнесен од Обвинителството за организиран криминал и висока корупција, јавува ТВ“21“. Боки 13 на пладне со полициска придружба беше донесен во Обвинителството од КПУ […]