Ознака: со подочњаци

Сцена

Дали би ја препознале? Вака Карлеуша изгледа после спиење и без шминка?!

Додека порно аферата на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш никако не стивнува на социјалните мрежи осамна нејзина фотографија од која ќе останете без зборови. Можно ли е таа […]