Ознака: со прашања

Македонија

Героски: Друже Заев што си зборел со Боки Тредичи за Камчев?

Откако со своите приказни прв го откри големиот скандал што ја тресе Македонија, во својот текст објавен на “Плусинфо“ новинарот Бранко Героски дирекно го праша Заев што зборел со Боки […]