Ознака: со шлицот

Сцена

Како манекенка од светски писти- Каролина го запали Инстаграм со шлицот (ВИДЕО)

Каролина Гочева позираше за насловната страница на магазинот “Портрет“, а за таа цел беше снимено и кусо видео кое пејачката го објави на својот Инстаграм профил. Каролина го запали Инстаграм […]