Ознака: Спајс грлс

Сцена

Спајс девојката ПРИЗНА: Пеела на плејбек на сите настапи во живо!

Вики Бекам беше член на најпопуларната група во 90-тите, Спајс Грлс. Но, таа неодамна откри нешто што ги разочара фановите: Била единствената спајс девојка што пее на плејбек.Додека спајс девојките […]