Ознака: специјалец

Вести

ХИЛАРИ КЛИНТОН МИ ГИ УБИ ДРУГАРИТЕ: Специјалец на американската воена морнарица ја објави вистината за Бенгази

Поранешен специјалец на морнаричките Фоки по име Теџ Гил почна да продава маички со натписот „Хилари Клинтон ми ги уби другарите“.Неодамна, тој во интервју со Дана Лоек зборуваше за нападот […]