Ознака: спие

Македонија

Додека скопјани се гушат заменик-министерот Макрадули спие на седница

Во последниве неколку месеци Скопје е позагадено од било кога порано, во трка е со најзагадените градови на светот, а Тетово го следи во чекор. За градоначалникот Шилегов веќе ве […]

Сцена

Сораја спиеше со Жарко

За старлетата беше многу попримамливо да спие до близнакот, одолку да го дели креветот со поранешната цимерка, Маја Николиќ. Старлетата одлучи тоа да биде Жарко, на што тој со задоволство […]