Ознака: спинови

Коментари

Филип Петровски до Наталија Ивчева – што не дојдеш со шатор пред Парламент, па да видиме како знаеш да протестираш!!

Вечерва тече 4тиот ден од протестот пред Собранието на МАКЕДОНИЈА БЛОКИРА. Како што е познато оваа Коалиција најави дека ќе протестира против промена на името се до Нова година. Протестот […]

Вести

Спинови на соросоидите, нарачани на штета на Македонија

Граѓаните се револтирани од манипулацијата и лагите на СДСМ, токму затоа на социјалните мрежи буквално гори откако Заев без никаков проблем реши да ја прифати платформата креирана во друга држава […]

Вести

СЈО на зимски распуст, ама ботовите на Сорос редовно си лажат!

Последниот пат кога во јавност се појави Катица Јанева, беше денот на изборите на 11-ти декември минатата година во изјава за локалните медиуми, повикувајќи ги граѓаните својот глас да го […]

Вести

Петровски: Ниту еден понуден аргумент на опозицијата не го издржа тестот на времето

„Претходните избори беа фер, и овие избори мораат да бидат, меѓутоа ова што се случи беше наметната криза, којашто е лажна, а тоа се докажа во последните две и пол […]