Ознака: списоци

Вести

МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ОБЈАСНУВА: Путин му помогна на Ердоган да го разбие пучот!

Откако сите кажаа по дума-две за неуспешниот воен пуч, од глупости кои ги изнаслушавме од Ива Секуловска („демократски воен удар“!!!) или Стево Пендаросвки („не се собрале доволно невладини да го […]