Ознака: спод

Сцена

Катарина се онесвести пред снимањето на спот: Причината треба да биде лекција за сите девојки кои се на диета

Атрактивната српска пејачка Катарина Грујиќ се соочила со здравствени проблеми откако ја променила исхраната поради желба да ослаби. Имено, Катарина се онесвестила напосредно пред снимањето на својот нов спот, откако […]