Ознака: Спонзори

Останати спортови

Фамилијата е во шок : Тоа што му го направија на Шумахер е безчувствително , бедно и сурово !

Семејството на Михаил Шумахер издвојува по пола милион евра месечно за неговото лечење а овие денови пак добија лоша вест.Познатиот швајцарски проиводител на саати и германскиот производител на столарија одлучиле […]

Вести

ВИДЕО: Српските спонзори на Зоран Заев шмркаат кокаин

Во емисијата „Медиумска кал“ што се емитува на ТВ Пинк беше објавена тајна снимка на која се гледа како поранешниот директор на српски „Курир.рс“, Александар Корниц, шмрка кокаин. Корниц беше […]