Ознака: споредба

Сцена

Цеца се спореди со Пепелашка- причината повеќе од очигледна- фановите по оваа фотографија останаа без коментар

Најпопуларната пејачка во регионот во моментов што и да објави предизвикува бурни реакции. Нема кој не сака да знае што објавила фолк дивата Цеца. Токму затоа таа сега ги израдува […]

Вести

Тодоров: ВМРО ги направи најголемите реформи во здравството

Во вчерашната емисија на Сител 3, гостин беше Министерот за здравство и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Никола Тодоров, кој покрај другото зборуваше и за ситуацијата во здравството во Р.Македонија […]