Ознака: спортови

Хороскоп

Астролозите тврдат дека за секој хороскопски знак постои идеален тренинг и спорт!

Тешко е да дојдете до совршена линија, но верувајте му на астролозите и практикувајте тренинг или спорт според вашиот хороскопски знак! Овен Родените во овој знак се полни со енергија. […]

Останати спортови

Грција најави „мерки“ поради заведувањето на Македонија под уставното име на ОИ во Рио!

Грција најави „мерки“ откако на официјалната интернет страница за Олимпијадата во Рио де Жанеиро, Македонија е заведена под уставното име, на листата е заведена под буквата „М“, а организаторот на […]