Ознака: спортска

Балкан

Уплатил 20 денари на спортска и земал 60.000 евра

Во вторникот, во Лигата на шампионите, се одиграа натпреварите од третото коло во Е-Х половината, а резултатите на седум од осумте мечеви на обложувач од Панчево, Србија му овозможиле добивка […]

Фото

ФОТО: За уплата од 30 денари, добил неверојатни 9.000 евра!

Редовен играч на спортско обложување успеа да заработи околу 9.000 евра или приближно 540 000 денари, пренесе „Струмица денес“.Имено, Кирил М. од струмичко Муртино со уплата од 30 денари во […]