Ознака: спреј

Нега и убавина

Само две состојки: Најевтиниот домашен спреј кој ќе ги тргне сите комарци од вас!

Промената на климата, односно, големите разлики во неа, доведе до куп комарци кои не нѝ даваат мир. Луѓето на разни начини се борат против непријатните инсекти, а ако сакате да […]

Нега и убавина

Направете си домашен спреј против комарци од само три состојки

Избегнете ги убодите од комарци и постојаното чешање во домот. Ви требаат само три основни состојки кои веќе сигурно ги имате, неколку минутки време и проблемот со комарците е решен. […]

Живот

Нејзината куќа секогаш мириса прекрасно и свежо, а луѓето не можат да сфатат зошто! Еве во што е нејзината тајна…

Овој магичен спреј  делува на се, а притоа прекрасно мириса! Едноставно  морате да го  пробате!Понекогаш кога  ќе влезете во нечија куќа или  канцеларија, прекрасен освежителен  мирис просто ве воодушевува! Мирисот […]

Живот

Смрт за комарци! Навистина ДЕЛОТВОРЕН спреј!

Зошто да купувате разни штетни хемикалии против комарци, кога можете да го пробате овој природен спреј…Потребен ви е литро и половона медицински алкохол, 100г каранфилче и децилитар етерично масло по […]

Занимливости

БЕЗ ОТРОВИ И ХЕМИКАЛИИ: Домашен спреј против комарци чии ефекти се видливи по првото прскање!

Најдобро е да набавите мрежа за комарци, а оние кои ќе влезат можете да ги избркате со електричен апарат против комарци.Спиралите на палење исто така ги растеруваат инсектите, но не […]