Ознака: Србин предизвика

Свет

Србин предизвика страотна сообраќајка во Германија, еден загинат и неколку повредени (ВИДЕО)

Српскиот државјанин 29- годишниот Слободан И. доцна синоќа предизвикал страотна сообраќајна несреќа на автопат во Германија, јавуваат германските медиуми. Тој со автомобилот удрил во друг автомобил кој се движел пред […]