Ознака: среден прст

Сцена

Карлеуша ја покажа својата “лична карта“: Подигнат среден прст за новинарите, кои ништо поразлично и не очекуваа од неа (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша денес во 11 часот имаше закажно судење со Огњен Врањеш, но пејачката и нејзиниот адвокатот од судот излегле малку порано. Јелена во судот дошла заради некоја друга тужба, а […]

Вести

Американските граѓани имаат право да покажуваат среден прст на полиција

Апелациски суд на САД утврди дека граѓаните имаат право да покажат среден прст на полиција како израз на нивното право на слобода на говорот, јави радиото „Ен-Пи-Ар“. Во текот на […]

Сцена

Олимпиец му покажува среден прст на таткото пред секој настап: Причината е ГЕНИЈАЛНА!

Санто Кондорели (26) е канадски пливач и олимпиец кој ја претставува својата држава во Рио. Овој олимпиец има ритуал кој е поинаков од сите други.Пред влегување во базен, тој се […]