Ознака: Средно Водно

Издвојуваме

Вистинска техно забава в петок со техно дуото Pan-Pot на Средно Водно

Win Music Freedom забавите ги продолжуваат во Скопје на Средно Водно со најмодерното техно дуо PAN-POT, овој петок, 16ти септември, започнувајќи од 22 часот па се до утринските часови.Овој берлински […]

Црна хроника

Дете се бори за живот по страшната сообраќајка на Средно Водно

Вчера околу 16.00 часот на локалниот пат за Средно Водно се случила сообраќајна незгода помеѓу мотоцикл „Јамаха“ со скопски регистарски ознаки, управуван од Ф.Р.К. (18) од Скопје и велосипед „Рог“ […]

Издвојуваме

Овој петок Средно Водно исто како Ибица со диџеите Solomun и H.O.S.H.

На 2ри септември во Скопје на Средно Водно гостува најбараниот диџеј кој изминативе години е заштитен знак на островот Ибица, Solomun а него друштво ќе му прави H.O.S.H.Билетите за забавата […]