Ознака: средн прст

Вести

Му покажа среден прст на Трамп и остана без работа

Џули Бриксмен, која му покажа среден прст на претседателот на САД, Доналд Трамп кога неговата колона минуваше крај неа додека таа возеше велосипед, е отпуштена од работа.Нејзиниот потег го сликаше […]