Ознака: среќен татко

Живот

Заев среќен татко на матурантка

На својот Фејсбук профил премиерот Зоран Заев се пофали со фотографиии од својата матурантка.  Александра годинава завршува средно образование, а тато додаде и фотографија кога била бебе и напиша: Мојата […]