Ознака: среќна и задоволна

Сцена

Цеца е повторно сакана, призна дека има момче, но и што ќе направи пред своите деца

Анастасија и Вељко Ражнатовиќ веќе подолго време се во сериозни емотивни врски, а нивната позната мајка Цеца се пошегува на нивна сметка. – Јас ќе се омажам пред нив! Јас […]