Ознака: среќни сме

Балкан Вести

Заев и Ципрас: Среќни сме градиме пријателство, а не мостови (ВИДЕО)

По посетата на Ципрас на Скопје, грчките медиуми коментираат дека ја посвоиле Северна Македонија. – Многу министри за да ни укажат чест се облекоа во боите на грчкото знаме, еве видете […]