Ознака: среќното семејство

Сцена

Фениксот Карлеуша му ја затвори устата на Врањеш – за секогаш?

Пејачката Јелена Карлеуша замина на патување со сопругот и ќерките Атина и Ника. Иако Душко сам замина во Дубаи, сепак, иако со задоцнување му се придружи и сопругата Јелена, известува […]