Ознака: српски курир

Вести

Српски Курир и Заев обелоденија скандал: Амбасадорот на САД барал „социјални пакети“

Катастрофална грешка се случи попладнево, откако по нарачка на Зоран Заев преку „сеачите на магла“ од Србија беше нарачан текст со цел да се обвини лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски […]

Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Јасно е кој е нарачателот на дезинформацијата на српски Курир

СДСМ повторно го потцени народот. Новата лага и новиот обид за манипулација овој пат сервиран преку медиум во друга држава е уште еден од низата докази за очајот во кој […]

Вести

Заев се радува на измислени текстови во Србија

Продавачите на магла бројат евра, Заев се радува на измислени текстови во Србија, додека тоне рејтингот на СДСМ. Српски Курир продолжува да функционира како огласна табла која што СДСМ скапо […]