Ознака: ставрев

Меѓународен фудбал

Ставрев ќе суди на „Стенфорд Бриџ“

Најдобриот македонски фудбалски судија, Александар Ставрев, во четврток ќе биде главен судија на натпреварот помеѓу Челзи и Спарта Прага. Помошници на Ставрев, на овој натпревар ќе бидат Марјан Кировски и […]