Ознака: стаклени тегли

Кулинарство

Превкусен чизкејк со вишни кој се служи во стаклени тегли

Ставете ги вишните одозгора или врз основа на бисквити, а потоа додадете крем од ванила и украсете со неколку парчиња овошје и малку шлаг. Можете да користите некое друго овошје […]