Ознака: станија добројевиќ

Сцена

На чекор до претерување!?! Станија во скутот на младиот Црногорец, момчето не знае што го снашло!

Станија Добројевиќ и Марко Марковиќ направија фотографии кои ги разбрануваа социјалните мрежи. Старлетата со момчето се одмора на Златибор, а попатно и разголени се фотографираат. И додека Марко збунето седи, […]

Сцена

Станија ја напушта Србија, заминува на итна операција во Америка

Старлетата Станија Добројевиќ итно заминува од Србија за Америка каде треба да се оперира. Станија, која учествува во едно реално шоу, го напушти истото по добивањето на здравствените резултати кои […]

Сцена

Станија објави жешко провокатино видео

Станија Добројевиќ ги израдува фановите со жешка снимка на својот Инстаграм профил. Старлетата и учесничка во реалното шоу и овојпат покажа повеќе од вообичаеното.Старлетата го зеде телефонот во раце штом […]

Сцена

ЈА ПРЕПОЗНАВАТЕ?

Старлетата Станија Добројевиќ вчера во околината на Белград снимила спот за својата нова песна. Таа се одлучила инспирација да и биде стилот на Ники Минаж, па со перика и капа […]

Сцена

ВИДЕО: Ќе се изненадите на која возраст Станија ја изгубила невиноста!

Станија Добројевиќ одлучи да ги прошири своите видици и од старлета стана пејачка.Откако почна да станува популарна, пејчката одлучила и да започне свој блог на Јутјуб. Старлета Станија Добројевиќ го […]

Фото

ФОТО: Станија повторно се разголе. Но, сите беа изненадени од ОНА што се наоѓа меѓу нејзините нозе!

Станија Добројевиќ редовно објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, но овој пат покажала нешто што ги шокираше сите оние коишто радо гледаат во нејзините занесни облини.Станија се фотографирала во секси […]

Сцена

Станија доживеа сообраќајка – целосно го уништи автомобилот!

Српската пејачка Станија Доброевиќ доживеала сообраќајна несреќа во четвртокот попладне. Таа налетала на контејнер и целосно го уништила автомобилот.Станија брзала на снимање и воопшто не го видела контејнерот кој се […]

Сцена

Сите го гледале нејзиниот се*с: Видеото на Станија завршило на порно сајт!

Акцијата на Станија и  Филип од „Фарма“ повторно  е актуелна на интернет.Чуеното  видео од сексот  на Станија и Филип Панајотовиќ од  „Фарма4“, се појавиле и  неколку  поро- сајтови. За се […]

Сцена

Станија збесна: „Живееме во смрдлива држава!“

Станија Добројевиќ со остатокот од светот сподели проблем кој ѝ се случил кога преку интернет порачала предмет од Америка.Кога на Станија ѝ пристигнала нарачката, се испоставило дека треба да плати […]

Сцена

Да може ќе ги запали:Станија не се надеваше дека овие фотографии ќе се појават во јавност

Погледнете како  изгледала старлетата пред операциитеСрпската старлета и  од неодамна пејачкат,  Станија Добројевиќ немала секогаш бујно деколте. Напротив, пред операцијата речиси воопшто немала гради.  Иако никогаш не криела дека вградила […]

Сцена

Поранешниот на Станија се избрука: се фали со диплома, а е тотално неписмен!

Манекенот Филип  Панајотовиќ, учесник во „Фарма“ и  поранешното  момче на Станија, се пофалил на социјалните мрежи со успешна мастер работа, но…Манекенот на Твитер се пофалил со  мастер диплома, но  тоа […]

Сцена

Станија се пофали со облините, но реаккцијата на оваа светска ѕвезда не ја очекуваше!

Станија Донројевиќ се пофали со провокативна фотографија од својот огромен гардеробер, а потоа следел шок- коментар кој ѝ го оставила позната плејбој зајачица.Добројевиќ објавила серија фотографии од гардероберот , додека […]