Ознака: станија

Инстаграм

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи на својот инстаграм профил. Фотографијата веднаш доби скоро 20 илјади лајкови.  Се чини дека стана модерно сите голи да се сликаат на […]

Сцена

Ѕирнете во станот на Станија – секоја девојка сонува за ваков лукзус во спалната соба

Станија Добројевиќ, поранешната учесничка во „Задруга“, позната е по својот луксузен живот, како во Србија, така и во Америка. Познатата старлета ги отвори вратите на својот луксузен дом во центарот […]

Сцена

Станија за една ноќ во Москва заработила 40.000 евра, а за тие пари морала да….

Откако се пофали пред неколку дена со новиот автомобил вреден околу 40.000 евра, се зборува дека Станија се почастила по огромниот хонорар кој го добила од еден настап во Москва.Станија […]

Сцена

Станија:Не се забавувам со пед-ри, Филип: Ни јас со ку-ви

Старлетата и макененот се скараа на вчерашната забава во „Фарма“. Па тие вчеравечер разменија тешки зборови. А всушност кавгата беше предизвикана од гостинот Дарко Лазиќ. Притоа Филип и се обрати […]

Сцена

Станија: Во еден ден го убија татко ми, ми ја запалија куќата и фрлија бомба на мојата кола

Познатата старлета Станија во Фарма објасни зошто се слика во такви провокативни пози и дека тоа и е само хоби. Свесна е дека тоа го прави заради пари , но […]

Видео

Видео: Станија му забранила на Филип да го бакнува во уста

Станија Добројевиќ дозволила на Филип Пајантовиќ да лежи во нејзиниот кревет, но да нема бакнување, допирање и разменување нежности.Манекенот пристанал на условите. ’’Доаѓаш кај мене или јас кај тебе пред […]

Видео

Видео: Станија разголена во тв серија

Познатата плејбој зајачица Станија Добројевиќ ги покажа своите актерски способности во серијата „Звездара“ која се емитува на телевизија Пинк.  Таа во оваа серија игра девојка на криминалец, па во една […]