Ознака: стан од 13 милиони долари

Сцена

Бредли Купер купил стан од 13 милиони долари: Тука ќе живее со Ирина Шајк и нивната ќерка

По неверојатниот успех на филмот “Ѕвездата е родена”, актерот со почестил со нов дом во Њујорк. Славниот актер Бредли Купер купил стан во Њујорк, за кој платил неверојатни 13 и […]