Ознака: Стајси МС

Сцена

ВОЈНА ПОМЕЃУ СЕВЕРИНА И КАРЛЕУША: Жена која снимила хард кор по*нич не може да биде дама!

Набрзо откако Јелена Карлеуша ја нападна Северина на Твитер, кадешто изјавила дека Северина ја украла нејзината идеја за дует со Сајси МС, Севе на Јелена и` одговорила со исечок од […]