Ознака: страшно

Македонија

Страшно: Малолетници силувале дете во Скопје

Мајка од Скопје се јавила во полиција и пријавила дека тројца малолетници и го силувале малолетниот син. МВР информира дека во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена […]

Видео

Видео: Ја фатиле најголемата змија на светот – Добро подгответе се за ова чудовиште!

Вистинско чудовиште кое влева страв во коски…Вистинско чудовиште кое влева страв во коски и на кое не би сакале да налетате. Ваков монструм без проблем може да проголта и неколу […]

Видео

БАЗЕНОТ НА СМРТТА: Еве зошто од овде е скоро невозможно да излезете – 3 момчиња се обидоа, но…

 Заливот кој го викаат „базенот на смртта“ се наоѓа на Хаваите и е многу страшен. Ако скокнете во него, големи се шансите таму и да останете.Доколку сте зависник од адреналин, ова […]

Вести

Видео: СТРАШНО: Напаѓачот од Мимхен снимен како пука кон кој стигне…

Напаѓачот од Мимхен снимен како пука кон кој стигне…На Твитер е објавена видеo снимка од моментот кога вооружен маж почнува да пука кон случајните минувачи. Video of shooter shooting at […]

Занимливости

Невкусно фото: Израелски снајперист фотографираше дете држејќи го на нишан

Еден израелски војник изнуди бесни реакции низ целиот свет откако на инстаграм објави фотографија на сликана низ неговиот нишан кој е вперен во главата на едно палестинско дете. Фотографијата што […]

Црна хроника

Грозоморно убиство – Ја убил девојката па ја запалил во станот

Како што пренесуваат балакнските медиуми, грозоморно убиство се случило во Нови Сад, Србија. Српската полиција потврди дека 24 годишната Марија Цимбал била убиена а потоа запалена во истиот стан. „Резултатите […]