Ознака: супер марио

Занимливости

Овој Супер Марио е руска спонзоруша, погледнете како изгледа

Сите се сеќаваме на играта Супер Марио која прво ја игравме на нинтендо. Потоа од неа излегоа неколку верзии. Оваа, направена во видео пародија, ги насмеа сите кои ја погледнаа. […]

Видео

Супер Марио хрчак!

Добар начин да го забавувате вашето милениче…Кога ќерката ја замолила мајка си да и направи лавиринт за хрчакот, сигурно не го очекувала ова. А уште посигурно не ни очекувала дека […]