Ознака: сцена

Сцена

Дара Бубамара денес е силиконска русокоса, но не беше отсекогаш таква: Која Дара повеќе ви одговара?

Денес Дара Бубамара е една од регионалните пејачки со најголеми гради, но не била баш отсекогаш таква. Имено, Дара имаше природна гради пред 14 години, како што е прикажана на […]

Сцена

Јелена избегна две судења, а потоа излезе на бина и го покажа задникот

Српската пејачка Јелена Карлеуша вчера избегна две судења, со Цеца Ражнатовиќ и Огњен Врањеш, но затоа се појави на снимањето на ѕвездите на Гранд во краток тигрест фустан и го […]

Живот

Вистинската љубов е избор!

Мојата жена и јас се знаеме уште од средно училиште, но почнавме да излегуваме многу подоцна. Излегувавме само две недели кога сфативме дека ние сме лудо заљубени и сакаме да […]

Сцена

Нема средина – или ќе ја обожавате или ќе ве нервира: Слушнете ја новата песна на Северина

Албумот „Хало“ е од денеска достапен на музичките платформи, а во физички облик ќе биде промовиран кон средината на месецов. На него има 7 објавени и 10 сосема нови песни. […]

Филм

Ќе останете без зборови кога ќе видите како е снимена сцената со кадата во „Мери Попинс“

На крајот на 2018-та година излезе нов филм за најпознатата филмска дадилка, Мери Попинс, а една сцена од тој филм последниве денови стана хит на интернет, бидејќи се откри како […]

Most beautiful girls

Дара Бубамара се надмина. Целосно гола се појави на нејзиниот инстаграм

Таа е скандалозна и мошне популарна. Во трката за што повеќе фанови, подржувачи, следбеници сега презема иницијатива пред конкуренцијата. Објави професионална фотографија сосема гола. Проследете сами.    View this post […]

Сцена

Бранислав Лечиќ одлепил по Кија Коцкар: Се огласил глумецот, неговите зборови се вистински изненадување?

Откако во медиумите се појави информација дека Бранислав Лечиќ одлепил по Кија Коцкар, и дека се мувал со неа во некој ноќен клуб, глумецот тоа категорично го дематирал и истакнал […]

Сцена

Славната актерка е бремена во 55. година – Можно ли е?

Данската манекенка и актерка, Бриџит Нилсон по петти пат ќе стане мајка 55-годишната актерка, најпозната по улогите во филмовите „Ред Соња“ и „Роки 4“ објави на својот Инстаграм порифл дека […]

Сцена

Беше омилено ТВ лице па ја снема од сцената-Еве како изгледа денес познатата водителка

Сите се сеќаваат на водителката на „48 часа свадба“ Ирена Спасиќ, која по 11 години се повлекла од ТВ екраните.Таа минатата година на 28 ноември застанала на лудиот камен, а […]

Сцена

Видео: Тијана Дапчевиќ никогаш поразголена на сцена

Тијана Дапчевиќ секоја недела изненадува на „Твоето лице звучи познато“.Во последната емисија, таа настапи во улога на Тејлор Свифт. На сцената се појави во кожен корсет, со мрежасти хулахопки и […]